Płock - Warszawa Dworzec Zachodni

Płock - Warszawa Dworzec Zachodni


Obowiązuje od 01/02/2020r. UWAGA - AKTUALNY ROZKŁAD JAZDY Z ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" !!!

PŁOCK - WARSZAWA DWORZEC ZACHODNI

  D a a a a a a a a a a a a, 5,7
Płock, ul. Jachowicza 40 05:00 06:05 06:50 07:35 09:10 10:40 11:50 12:35 13:50 15:30 16:35 17:30 18:45
Płock, KM Otolińska 02 05:05 06:10 06:55 07:40 09:15 10:45 11:55 12:40 13:55 15:35 16:40 17:35 18:50
Płock, KM Piaska 02 05:06 06:11 06:56 07:41 09:16 10:46 11:56 12:41 13:56 15:36 16:41 17:36 18:51
Płock, Wyszogrodzka - Wisła 02 05:11 06:16 07:01 07:46 09:21 10:51 12:00 12:46 14:00 15:40 16:46 17:41 18:56
Wyszogród, ul. Mickiewicza 12a 05:45 06:40 07:25 08:20 09:45 11:15 12:25 13:15 14:25 16:10 17:20 18:10 19:20
Czerwińsk nad Wisłą 05:55 06:50 07:35 08:30 09:55 11:25 12:35 13:20 14:35 16:15 17:35 18:15 19:30
Warszawa, ZTM Metro Marymont 01 06:50 07:45 08:30 09:15 10:50 12:20 13:30 14:15 15:30 17:10 18:15 19:10 20:25
Warszawa,  ZTM Dw. Centralny 06 07:05 08:00 08:45 09:30 11:05 12:35 13:45 14:30 15:45 17:25 18:30 19:25 20:40
Warszawa,  ZTM Dw. Zachodni 05 07:10 08:05 08:50 09:35 11:10 12:40 13:50 14:35 15:50 17:30 18:35 19:30 20:45

WARSZAWA DWORZEC ZACHODNI - PŁOCK

  D a a a a a a a a a a a a,5,7
Warszawa, ZTM Dw. Zachodni 05 07:30 08:30 09:20 10:30 11:30 13:00 14:20 15:20 16:30 17:50 18:50 19:45 21:00
Warszawa, ZTM PKP Młynów 04 07:35 08:35 09:25 10:35 11:35 13:05 14:25 15:25 16:35 17:55 18:55 19:50 21:05
Warszawa, ZTM Metro Marymont 02 07:42 08:45 09:32 10:45 11:42 13:12 14:35 15:40 16:42 18:02 19:05 19:57 21:12
Czerwińsk nad Wisłą 08:20 09:20 10:10 11:30 12:20 13:50 15:15 16:10 17:20 18:40 19:40 20:35 21:50
Wyszogród, ul. Mickiewicza 12a 08:30 09:30 10:20 11:45 12:30 14:00 15:20 16:20 17:25 18:50 19:50 20:45 22:00
Płock, Wyszogrodzka - Wisła 01 09:10 10:10 11:00 12:10 13:10 14:40 16:00 17:00 18:05 19:30 20:30 21:25 22:40
Płock, KM Piaska 01 09:15 10:15 11:05 12:15 13:15 14:45 16:05 17:05 18:04 19:35 20:35 21:30 22:45
Płock, KM Otolińska 01 09:16 10:16 11:06 12:16 13:16 14:46 16:06 17:06 18:05 19:36 20:36 21:31 22:46
Płock, ul. Jachowicza 40 09:20 10:20 11:10 12:20 13:20 14:50 16:10 17:10 18:10 19:40 20:40 21:35 22:50


a- Nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i 25.12
5 - Kursuje tylko w piątek, kursuje tylko w niedziele
D - Kursuje w dni robocze

KM - Komunikacja Miejska w Płocku

ZTM - Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie

Zadzwoń! +48 512 599 836
Napisz do nas biuro@tumbus.pl
09-400 Płock ul. Przemysłowa 21 lok. 101