Płock - Warszawa Plac Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki

Płock - Warszawa Plac Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki


Obowiązuje od 01/02/2020r. UWAGA - AKTUALNY ROZKŁAD JAZDY Z ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" !!!

 PŁOCK - WARSZAWA PKiN

  a, D a a a a a a a, D a a a a 5, 7, a
Płock - Jachowicza 40 04:45 05:20 06:20 07:50 08:25 09:50 11:30 12:50 13:10 14:30 15:15 15:50 18:30
Płock - KM Otolińska 02 04:50 05:25 06:25 07:55 08:30 09:55 11:35 12:55 13:15 14:35 15:20 15:55 18:35
Płock - KM Piaska 02 04:56 05:26 06:26 07:56 08:31 09:56 11:36 12:56 13:16 14:36 15:26 15:56 18:36
Płock - KM Wyszogrodzka - Wisła 02 05:01 05:30 06:31 08:01 08:36 10:01 11:41 13:01 13:21 14:41 15:31 16:01 18:41
Słupno Zajazd 05:11 05:40 06:41 08:11 08:46 10:11 11:51 13:11 13:31 14:51 15:41 16:11 18:51
Wyszogród - Mickiewicza 12a 05:33 06:05 07:02 08:35 09:10 10:32 12:11 13:33 13:53 15:12 16:05 16:35 19:12
Czerwińsk nad Wisłą 05:40 06:13 07:13 08:42 09:18 10:40 12:19 13:41 14:00 15:20 16:13 16:43 19:20
Chociszewo 05:50 06:20 07:17 08:49 09:25 10:47 12:26 13:49 14:07 15:28 16:20 16:50 19:27
Goławin 05:58 06:26 07:23 08:56 09:31 10:53 12:33 13:55 14:13 15:35 16:26 16:56 19:33
Zakroczym - ul. BWTZ 06:08 06:36 07:43 09:05 09:41 11:05 12:43 14:05 14:25 15:45 16:36 17:06 19:45
Warszawa - ZTM Metro Marymont 01 06:48 07:15 08:15 09:45 10:20 11:45 13:25 14:45 15:05 16:25 17:10 17:45 20:25
Warszawa - Pl. Defilad 1 (parking) PKiN 07:10 07:30 08:30 10:00 10:35 12:00 13:40 15:00 15:20 16:40 17:25 18:00 20:40

 WARSZAWA PKiN - PŁOCK

  a a, D a a a a a a a a a 5, 7, a
Warszawa - Pl. Defilad 1 (parking) PKiN 07:55 08:45 09:55 10:45 11:55 13:30 15:40 16:35 17:30 18:20 19:05 20:30
Warszawa - ZTM Metro Marymont 02 08:10 09:00 10:10 11:00 12:10 13:45 15:55 16:50 17:45 18:35 19:20 20:45
Zakroczym - ul. BWTZ 08:40 09:30 10:40 11:30 12:45 14:15 16:25 17:20 18:15 19:05 19:50 21:15
Goławin 08:50 09:40 10:50 11:40 12:55 14:25 16:35 17:30 18:25 19:15 20:00 21:25
Chociszewo 08:57 09:48 10:57 11:48 13:03 14:33 16:43 17:38 18:33 19:23 20:08 21:33
Czerwińsk nad Wisłą 09:05 09:56 11:05 11:56 13:10 14:41 16:50 17:46 18:40 19:30 20:16 21:40
Wyszogród - ul. Mickiewicza 12a 09:13 10:06 11:13 12:04 13:18 14:50 16:58 17:55 18:48 19:38 20:24 21:48
Słupno Zajazd 09:35 10:28 11:35 12:26 13:40 15:12 17:20 18:16 19:10 20:00 20:46 22:10
Płock - KM Wyszogrodzka Wisła 01 09:45 10:38 11:45 12:36 13:50 15:22 17:30 18:26 19:20 20:10 20:56 22:20
Płock - KM Piaska 01 09:50 10:43 11:50 12:41 13:55 15:27 17:35 18:31 19:25 20:15 21:01 22:25
Płock - KM Otolińska 01 09:51 10:44 11:51 12:42 13:56 15:28 17:36 18:32 19:26 20:16 21:02 22:26
Płock - Jachowicza 40 09:56 10:49 11:56 12:47 14:01 15:33 17:41 18:37 19:31 20:21 21:07 22:31

 

a - Nie kursuje 25.12 i w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
5 - Kursuje w piątki, 7 - Kursuje w niedziele  

D- Kursuje w dni robocze

KM - Komunikacja Miejska Płock

ZTM - Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie

 

Zadzwoń! +48 512 599 836
Napisz do nas biuro@tumbus.pl
09-400 Płock ul. Przemysłowa 21 lok. 101