Płock - Warszawa Plac Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki

Płock - Warszawa Plac Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki


UWAGA

Część kursów pozostaje nadal zawieszona do odwołania. Poniżej aktualny rozkład jazdy.

* Kurs 4.45 Płock - Warszawa - do odwołania kursuje tylko w dni robocze.

 

UWAGA - BIEŻĄCE ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY W ZAKŁADCE - AKTUALNOŚCI
 

 PŁOCK - WARSZAWA PKiN

  a, D* a a a a
Płock - Jachowicza 40 04:45 05:20 07:50 11:30 13:10
Płock - KM Otolińska 02 04:50 05:25 07:55 11:35 13:15
Płock - KM Piaska 02 04:56 05:26 07:56 11:36 13:16
Płock - KM Wyszogrodzka - Wisła 02 05:01 05:30 08:01 11:41 13:21
Słupno Zajazd 05:11 05:40 08:11 11:51 13:31
Wyszogród - Mickiewicza 12a 05:33 06:05 08:35 12:11 13:53
Czerwińsk nad Wisłą 05:40 06:13 08:42 12:19 14:00
Chociszewo 05:50 06:20 08:49 12:26 14:07
Goławin 05:58 06:26 08:56 12:33 14:13
Zakroczym - ul. BWTZ 06:08 06:36 09:05 12:43 14:25
Warszawa - ZTM Metro Marymont 01 06:48 07:15 09:45 13:25 15:05
Warszawa - Pl. Defilad 1 (parking) PKiN 07:10 07:30 10:00 13:40 15:20

 WARSZAWA PKiN - PŁOCK

  a a a a
Warszawa - Pl. Defilad 1 (parking) PKiN 07:55 10:45 15:40 16:35
Warszawa - ZTM Metro Marymont 02 08:10 11:00 15:55 16:50
Zakroczym - ul. BWTZ 08:40 11:30 16:25 17:20
Goławin 08:50 11:40 16:35 17:30
Chociszewo 08:57 11:48 16:43 17:38
Czerwińsk nad Wisłą 09:05 11:56 16:50 17:46
Wyszogród - ul. Mickiewicza 12a 09:13 12:04 16:58 17:55
Słupno Zajazd 09:35 12:26 17:20 18:16
Płock - KM Wyszogrodzka Wisła 01 09:45 12:36 17:30 18:26
Płock - KM Piaska 01 09:50 12:41 17:35 18:31
Płock - KM Otolińska 01 09:51 12:42 17:36 18:32
Płock - Jachowicza 40 09:56 12:47 17:41 18:37

 

a - Nie kursuje 25.12 i w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
5 - Kursuje w piątki, 7 - Kursuje w niedziele  

D- Kursuje w dni robocze

KM - Komunikacja Miejska Płock

ZTM - Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie (przystanki komunikacji miejskiej)

 

Zadzwoń! +48 512 599 836
Napisz do nas biuro@tumbus.pl
09-400 Płock ul. Wiadukt 1