Płock - Warszawa Plac Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki

Płock - Warszawa Plac Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki


UWAGA

Część kursów pozostaje nadal zawieszona do odwołania. Poniżej aktualny rozkład jazdy.

* Kurs 4.45 Płock - Warszawa - do odwołania kursuje tylko w dni robocze.

* Kurs 5.20 Płock - Warszawa - do odwołania kursuje tylko w soboty i niedziele.

 PŁOCK - WARSZAWA PKiN

  a, D* a* a a a a a
Płock - Jachowicza 40 04:45 05:20 07:50 09:50 11:30 13:10 15:50
Płock - KM Otolińska 02 04:50 05:25 07:55 09:55 11:35 13:15 15:55
Płock - KM Piaska 02 04:56 05:26 07:56 09:56 11:36 13:16 15:56
Płock - KM Wyszogrodzka - Wisła 02 05:01 05:30 08:01 10:01 11:41 13:21 16:01
Słupno Zajazd 05:11 05:40 08:11 10:11 11:51 13:31 16:11
Wyszogród - Mickiewicza 12a 05:33 06:05 08:35 10:32 12:11 13:53 16:35
Czerwińsk nad Wisłą 05:40 06:13 08:42 10:40 12:19 14:00 16:43
Chociszewo 05:50 06:20 08:49 10:47 12:26 14:07 16:50
Goławin 05:58 06:26 08:56 10:53 12:33 14:13 16:56
Zakroczym - ul. BWTZ 06:08 06:36 09:05 11:05 12:43 14:25 17:06
Warszawa - ZTM Metro Marymont 01 06:48 07:15 09:45 11:45 13:25 15:05 17:45
Warszawa - Pl. Defilad 1 (parking) PKiN 07:10 07:30 10:00 12:00 13:40 15:20 18:00

 WARSZAWA PKiN - PŁOCK

  a a a a a a
Warszawa - Pl. Defilad 1 (parking) PKiN 07:55 10:45 13:30 15:40 16:35 19:05
Warszawa - ZTM Metro Marymont 02 08:10 11:00 13:45 15:55 16:50 19:20
Zakroczym - ul. BWTZ 08:40 11:30 14:15 16:25 17:20 19:50
Goławin 08:50 11:40 14:25 16:35 17:30 20:00
Chociszewo 08:57 11:48 14:33 16:43 17:38 20:08
Czerwińsk nad Wisłą 09:05 11:56 14:41 16:50 17:46 20:16
Wyszogród - ul. Mickiewicza 12a 09:13 12:04 14:50 16:58 17:55 20:24
Słupno Zajazd 09:35 12:26 15:12 17:20 18:16 20:46
Płock - KM Wyszogrodzka Wisła 01 09:45 12:36 15:22 17:30 18:26 20:56
Płock - KM Piaska 01 09:50 12:41 15:27 17:35 18:31 21:01
Płock - KM Otolińska 01 09:51 12:42 15:28 17:36 18:32 21:02
Płock - Jachowicza 40 09:56 12:47 15:33 17:41 18:37 21:07

 

a - Nie kursuje 25.12 i w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
5 - Kursuje w piątki, 7 - Kursuje w niedziele  

D- Kursuje w dni robocze

KM - Komunikacja Miejska Płock

ZTM - Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie (przystanki komunikacji miejskiej)

 

Zadzwoń! +48 512 599 836
Napisz do nas biuro@tumbus.pl
09-400 Płock ul. Przemysłowa 21 lok. 101