Wynajem autokarów

Wynajem autokarów

Przedsiębiorstwo Tumbus w Płocku specjalizuje się w wynajmie nowoczesnych autokarów do przewozów krajowych i zagranicznych z kierowcą. Jesteśmy przedsiębiorstwem o kilkunastoletniej tradycji. Przyjmujemy zlecenia z województwa mazowieckiego i innych regionów w Polsce. Dzięki nam możesz szybko i tanio zorganizować wycieczkę turystyczną dla kilkudziesięciu uczestników, a także imprezę plenerową dla kilkuset osób. Zapewnimy wymaganą flotę pojazdów z kierowcą i przewieziemy osoby we wskazane miejsce.

Co proponujemy?

W naszej ofercie znajduje się wynajem pojazdów w różnych konfiguracjach liczby pasażerów i wyposażenia wewnętrznego. Posiadamy samochody z funkcjonalnym wnętrzem, które zostało przystosowane do wielogodzinnych tras. Kładziemy ogromny nacisk na komfort podróżujących. Przejazdy autokarowe zagraniczne są sporym wyzwaniem dla każdej firmy przewozowej. Nieustanny rozwój i inwestycje w najlepszy sprzęt pozwalają nam świadczyć usługi na światowym poziomie.

 

Wynajem autokarów Płock - tumbus.pl

 

Współpracujemy z firmą wyszukiwarką busbus.pl - sprawdź!

 

 

Przewozy autokarowe krajowe w Płocku

Kompleksowa oferta wynajmu od Tumbus skupia się na elastycznym podejściu do transportu. Zdajemy sobie sprawę z ogromnej różnorodności potrzeb naszych klientów. Zbudowaliśmy rozległą flotę autokarową, jaka stanowi skuteczną odpowiedź na najbardziej nietypowe oczekiwania. Wynajem autokarów w Płocku czynimy łatwym i przyjemnym. Wystarczy skontaktować się z ekspertami ds. obsługi klienta, którzy przedstawią najlepsze rozwiązanie w danej sytuacji i zaproponują indywidualny kosztorys.

Posiadamy samochody przystosowane do przejazdów na dowolnym dystansie. Przewozy autokarowe krajowe tylko pozornie wydają się łatwiejsze, niż usługi o charakterze międzynarodowym. W rzeczywistości wycieczki ograniczone do terytorium Polski również pociągają za sobą pokonywanie setek lub tysięcy kilometrów, co odciska swoje piętno na uczestnikach. Nowoczesny autokar na wynajem musi zatem spełniać rygorystyczne kryteria techniczne i gwarantować komfort niezależnie od warunków zewnętrznych.

Wszystkie pojazdy z wypożyczalni Tumbus zostały wyposażone w wydajny układ klimatyzacji, pasy bezpieczeństwa, obszerny luk bagażowy, wygodne fotele i liczne opcjonalne udogodnienia. Jeśli interesuje Cię wynajem autokaru przewozy okazjonalne, u nas otrzymasz korzystną ofertę i krótkie terminy realizacji usługi.

Wynajem autokarów na przejazdy zagraniczne – Płock i województwo mazowieckie

Profesjonalnie przygotowane pojazdy od Tumbus umożliwiają bezpieczne i komfortowe przemierzenie całej Europy. Regularnie współpracujemy z firmami, które organizują przejazdy pracowników do realizacji zadań okresowych w zagranicznych oddziałach. Biura podróży upatrują w wynajmie autokarów skutecznej metody na obniżenie kosztów działalności. Natomiast szkoły często stawiają na usługi naszej wypożyczalni przy organizacji wycieczek edukacyjnych i krajoznawczych.

Przejazdy autokarowe zagraniczne stanowią wymagający test dla wszystkich podzespołów pojazdu. W ciągu kilkunastoletniej obecności na rynku wypracowaliśmy skuteczne procedury serwisowania naszej rozbudowanej floty, dzięki czemu możemy zagwarantować sprawność techniczną podczas przejazdów obejmujących wiele tysięcy kilometrów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Decydując się na profesjonalny autokar na wynajem z kierowcą, zyskujesz możliwość realizacji dowolnego przejazdu bez ogromnych nakładów czasowych na samodzielną organizację podróży. Możesz skorzystać z praktycznego doświadczenia wykwalifikowanych kierowców, którzy przemierzyli dziesiątki tysięcy kilometrów. W Tumbus tworzymy zgrany zespół specjalistów. Każdy członek ekipy doskonale rozumie swoje zadania i wykonuje je z pełnym zaangażowaniem.

Efektywna współpraca ma kolosalne znaczenie na międzynarodowych trasach. Klienci z Warszawy, Płocka i innych miast w Polsce doceniają nasze zaangażowanie przy rozwiązywaniu problemów. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wynajem autokaru na imprezę pracowniczą czy potrzebujesz pojazdu na tour po Europie – od nas zawsze otrzymasz niezbędne wsparcie organizacyjne i techniczne.

Wynajem autokarów na wycieczki zagraniczne i nie tylko to sposób na bezpieczną i satysfakcjonującą podróż. Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie dostosujemy zakres oferty do Twoich oczekiwań i specyfiki danego przewozu.