Wynajem busa

Wynajem busa

Jeśli chcesz wynająć busa z kierowcą do transportu osób, mamy dla Ciebie doskonałą ofertę! Jesteśmy firmą transportową o wieloletniej tradycji, która realizuje wynajem busów z kierowcą do przewozów krajowych i międzynarodowych. Mamy niezbędne uprawnienia i licencje. Gwarantujemy bezpieczeństwo i doskonały stan techniczny naszych pojazdów.

Bus z kierowcą - profesjonalny wynajem w Płocku

Firma Tumbus to zaufany przewoźnik na rynku, wynajmujący busy osobowe z kierowcą w Płocku, Warszawie i całym województwie mazowieckim. Specjalizujemy się w obsłudze różnego rodzaju krajowych wydarzeń okolicznościowych, kiedy to wynajęcie odpowiedniego samochodu stanowi warunek sukcesu całej imprezy. Współpracujemy ze szkołami, organizatorami wycieczek turystycznych i podmiotami szkoleniowymi.

Flota Tumbus składa się z Mercedesów Sprinterów w wersji na 20/23/26/34 osób i autokarów na 57/60 osób. Przewozy krajowe busem czy autobusem nie stanowią żadnego problemu. U nas otrzymasz pojazd z kierowcą we wskazanej lokalizacji, skąd udasz się w komfortową podróż.

Bez względu na to, czy interesuje Cię przestronny autokar czy niewielki bus osobowy, wynajem u nas to usługa szybka i tania, a ponadto bezpieczna I profesjonalna, wykonywana przez doświadczonych kierowców.

Wynajem busów z kierowcą w Płocku na różne okoliczności

Dysponujemy wieloma wersjami pojazdów przystosowanych do przewozu osób. Wynajem busa osobowego z kierowcą sprawdzi się doskonale podczas dłużyszych lub krótszych wyjazdów zorganizowanych. Skorzystaj z naszej pomocy i zapewnij wygodny transport do miejsca, lokalu, tym osobom, które nie dysponują własnym środkiem transportu lub nie chcą go używać.

Wynajmowanie pojazdu z profesjonalnym kierowcą staje się użyteczne również przy organizacji szkoleń pracowniczych, jednodniowych wycieczek turystycznych, spotkań biznesowych lub pielgrzymek.

Firma Tumbus proponuje usługi w elastycznych terminach. Kosztorys w dużej mierze zależy od długości obowiązywania umowy najmu z kierowcą. Wynajem busa pozwala znacząco obniżyć opłatę za pojedynczy dzień.

Wynajem busa z kierowcą w województwie mazowieckim do przewozów większej liczby osób

Świadczymy usługi wynajmu pojazdów do przewozów krajowych, turystycznych, pracowniczych, okolicznościowych i szkolnych. Zbudowaliśmy flotę doskonale wyposażonych aut, które gwarantują przyjemne wrażenia z podróży. Kierowcy Tumbus to doświadczeni specjaliści od transportu osób, którym możesz zaufać. Wybrane modele autokarów przeznaczonych na wynajem są wyposażone w toalety, lodówkę, bar do przygotowania kawy i herbaty, Wi-Fi i system odtwarzania multimediów.

Prezentujemy ofertę maszyn o zróżnicowanych parametrach technicznych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami z wypożyczalni Tumbus, którzy doradzą przy wyborze i opracują szczegółowy kosztorys najmu, dopasowany do okoliczności i wymogów.


 


Wyjazdy prywatne


Wycieczki szkolne


Szkolenia


Wyjazdy integracyjne