Nasza flota

Nasza flota

Transport płock warszawa – tumbus.pl

 

W naszym parku pojazdów do przewozów turystycznych mamy m.in. dwa autobusy marki Mercedes Tourismo o pojemności 58 i 60 osób. Są wyposażone w takie udogodnienia, jak:

  • klimatyzacja z regulowanym nawiewem nad każdym miejscem siedzącym,
  • toalety,
  • DVD,
  • gniazda USB w celu ładowania telefonów,
  • mikrofon dla pilota wycieczki.

Autobusy, z których jeden wyprodukowany został w 2013, a drugi – w 2016 roku, posiadają również zaawansowane systemy ochrony czynnej, takie jak ABS, EBS i ESP.

 

Wynajem autobusów Płock Warszawa – tumbus.pl

 

Komfortowo wyposażone busy

W skład floty Tumbus wchodzą również dwa busy o pojemności 34 osób. Pierwszy z nich to Mercedes Sprinter z roku 2021, natomiast drugi – Iveco Daily, rocznik 2019. Oba na pokładach mają klimatyzację, odtwarzacze DVD oraz gniazda ładowania USB. Flotę pojazdów uzupełniają cztery samochody o pojemności 26 osób, z których najstarszy pochodzi z roku 2021. Wszystkie auta są wyposażone w klimatyzację, zapewniając pasażerom komfortowe warunki podróży o każdej porze roku. Posiadamy również dwa auta o pojemności 23 osób oraz jedno na 20 osób, które idealnie sprawdzają się przy przewożeniu mniejszych grup pasażerów.

 

Wynajem autokarów Płock Warszawa – tumbus.pl

 

Autobusy i samochody do przewozu pracowników

 

Oprócz powyższych, we flocie posiadamy kilka pojazdów z nieco starszych roczników, które służą do obsługi przewozów. To

11 autobusów Scania IRIZAR oraz 1 marki MAN,

1 pojazd 34-osobowy marki Autosan,

1 busa Mercedes Sprinter o pojemności do 23 pasażerów.

 

Bus Warszawa Płock – tumbus.pl

 

U nas znajdziesz pojazd dopasowany do Twoich potrzeb!

Dzięki różnorodności floty samochodowej jesteśmy w stanie dostosować się do różnych potrzeb Klientów, zapewniając komfortowe oraz bezpieczne podróżowanie zarówno na długich trasach turystycznych, jak i na krótkich odcinkach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do skorzystania z naszej oferty.

 

Firmy przewozowe Płock – tumbus.pl