Szlachetna paczka

Szlachetna paczka

Jesteśmy naprawdę dumni z naszego najnowszego etapu jako firmy! Z przyjemnością ogłaszamy, że staliśmy się Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki. Co to oznacza? Szlachetna Paczka to wyjątkowa inicjatywa, która wspiera rodziny i osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, zwłaszcza w okresie świątecznym. Poprzez nasze partnerstwo ze Szlachetną Paczką, oferujemy wsparcie tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Dołączcie do nas w tym pięknym dziele i pomagajmy razem – każdy może zaangażować się jako Darczyńca, a także, podobnie jak my, jako Inwestor Społeczny.

Tumbus w programie Inwestor Społeczny Szlachetnej Paczki!

Poprzez wsparcie działań Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości firmy stają się częścią pozytywnych zmian w najbliższych im społecznościach. To wkład w niesienie pomocy najbardziej potrzebującym rodzinom oraz dzieciom, które w siebie nie wierzą. Jesteśmy jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Razem ze Szlachetną Paczką: walczymy systemowo z biedą w Polsce, łączymy potrzebujących i darczyńców, niesiemy mądrą pomoc, tym, którzy naprawdę tego potrzebują, pracujemy na mentalności potrzebujących, by z czasem radzili sobie sami. Angażujemy setki tysięcy Polaków: wolontariuszy, darczyńców i partnerów – dlatego warto z nami współpracować! W Akademii Przyszłości, wyposażamy tysiące dzieci w niezbędne zasoby i doświadczenia, umożliwiając im pokonanie dotychczasowych przeszkód i skuteczne radzenie sobie w dorosłym życiu. Naszym priorytetem jest rozwijanie w nich silnego poczucia własnej wartości.

Tylko w 2022 roku ponad 15,5 tysiąca rodzin w Paczce i ponad 2 tysiące dzieci w Akademii otrzymało wsparcie. 564 miliony złotych, to łączna wartość pomocy od 2001 roku. W samym 2022 w Paczkę zaangażowało się ponad 597 tysięcy osób. Utworzonych zostało również 240 kolegiów Akademii Przyszłości oraz 636 rejonów Szlachetnej Paczki w całej Polsce.

Bez wsparcia naszych Dobroczyńców i Inwestorów Społecznych

nasze akcje i inicjatywy nie mogłyby osiągać tak wielkiego sukcesu!